Nasi uczniowie ślą podziękowania - nie tylko - medykom!

2020-05-07

Samorząd Uczniowski - wraz z panem Arkadiuszem Mitko - włączył się w akcję: Kartka dla Medyka. Poszerzyliśmy zakres tej inicjatywy, pamiętając również o: farmaceutach, kurierach, kasjerach oraz wszystkich innych zawodach, których nie można wykonywać zdalnie, a są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania społeczeństwa.

Uczniowie pięknymi, własnoręcznie przygotowanymi pracami z całego serca dziękują tym, którzy nie mogą w tym ciężkim czasie pandemii pozostać w domu, a ich praca staje się służbą dla dobra ogółu.
Mamy nadzieję, że nasze wyrazy wdzięczności dotrą do jak największej rzeszy pracujących i dbających o nasze bezpieczeństwo, komfort i zdrowie.

Plakaty, które możesz podziwiać w galerii, zostaną rozwieszone w okolicznych sklepach, na poczcie i ośrodku zdrowia...