Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole!

2020-10-16

W czwartek, 15 października, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej.

Co prawda, nieco inaczej niż co roku, ponieważ z powodów epidemiologicznych nie braliśmy udziału w uroczystej akademii szkolnej. Jednakże uczniowie nie zapomnieli o swych pedagogach! Samorząd Uczniowski złożył każdemu nauczycielowi w imieniu całej społeczności uczniowskiej najserdeczniejsze życzenia oraz wręczył drobny upominek w postaci ręcznie wykonanego  słoiczka pełnego podziękowań.

Ponadto tydzień wcześniej opiekunki SU przygotowały dla uczniów wszystkich klas konkurs pod hasłem „Rozpoznaj swych nauczycieli z czasów szkolnych i przedszkolnych”. Na parterze, w głównym holu, wywieszona została gazetka przedstawiająca zdjęcia pedagogów z lat dziecięcych. Zadaniem każdej klasy było rozpoznanie poszczególnych nauczycieli. Zwycięzcami zostali:

w  kategorii klas 1-3:

I miejsce -  klasa 1a

II miejsce – klasy 2a i 2b

w kategorii klas 4-8:

I miejsce – klasa 6a

II miejsce – klasy 7b i 7c

Wymienione powyżej klasy otrzymały w nagrodę słodki poczęstunek. Na zakończenie konkursu Samorząd Uczniowski przygotował prezentację multimedialną podsumowującą to wydarzenie, którą można oglądać  przy wejściu do szkoły.

Wszystkim pedagogom oraz pracownikom szkoły jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!