W szkolnych salach odbył się "Kangur 2021"

2021-04-26

W czwartek 22 kwietnia na terenie szkoły odbył się konkurs matematyczny “KANGUR”. W konkursie wzięło udział 22 uczniów z klas 2- 8. Uczniowie byli podzieleni na 4 grupy. Każda grupa pisała w innej sali z zachowaniem szczególnej ostrożności w warunkach epidemicznych.

Konkurs trwał 75 minut, uczniowie rozwiązywali zadania o różnym stopniu trudności - za 3pkt., za 4 pkt. i za 5 pkt.

Na zakończenie każdy uczeń otrzymał upominek – breloczek - układanka logiczna. Karty odpowiedzi zostały przesłane do organizatora. Na wyniki trzeba będzie poczekać około miesiąca.

Dziękuję nauczycielom (p. Celinie Sęk - Jarząbek, p. Jolancie Naczyńskiej, p. Barbarze Hajok, p. Katarzynie Pasterny oraz p. Marii Sierpińskiej) za przygotowanie uczniów do konkursu, nauczycielom sprawującym opiekę w czasie trwania konkursu oraz rodzicom za wyrażenie zgody na udział dziecka w tym konkursie przez dopełnienie wszelkich formalności.

Szkolny opiekun konkursu:

Iwona Zimoń