Konkurs Biblijny w szkole- wyniki

2021-12-01

W ostatnim czasie w naszej szkole wśród wielu konkursów przedmiotowych odbyły się również konkursy biblijne w dwóch kategoriach wiekowych.

Wewnątrzszkolny etap XXVII Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla klas IV-V, który przebiegał pod hasłem: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. /Mt 7,7/ odbył się 21 października 2021 r. Do etapu rejonowego zakwalifikowała się uczennica klasy Va Lena Żymełka. Etap rejonowy odbył się w naszej szkole 19 listopada i choć Lenie nie udało się dostać do etapu diecezjalnego, to godnie reprezentowała naszą szkołę w rejonie. Dziękujemy Lenie i życzymy powodzenia w przyszłym roku. W kategorii klas starszych konkurs przebiegał pod hasłem: Oto ja was posyłam  jak owce między wilki /Mt 10,16/ i tym razem reprezentantką naszej szkoły została Wiktoria Brachmańska z klasy 8c. Wiktoria również zakwalifikowała się do etapu rejonowego, który odbędzie się 13 stycznia. Wiktorii życzymy powodzenia na kolejnym etapie konkursu-  Katechetka Marzena Zając.