Licznie zagraliśmy w Słowackim!

2023-03-20

18.03.2023 w naszej szkole odbył się I Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Słowacki na sportowo.

Rakietka tenisowa logo szkoły SP22

Sobotnie godziny dopołudniowe wypełniły się pozytywnymi sportowymi emocjami. Na parkiecie sali gimnastycznej pojawiło się 30 gotowych do zmagań zawodników. Rozgrywki toczyły się w dwóch kategoriach: Junior (dla uczniów klas 4- 8) oraz Open (dla młodzieży starszej oraz dorosłych).

Kategoria: Junior

1. miejsce Bartosz Szmuc

2. miejsce Filip Wróblewski

3. miejsce Igor Janczewski

Kategoria: Open

1. miejsce Dariusz Gaszka

2. miejsce Tomasz Plewnia

3. miejsce Andrzej Macoch

Turniej został zorganizowany przy wzorcowej współpracy pomiędzy szkołą, Radą Rodziców, a Radą Dzielnicy Niedobczyce. Dziękujemy Gościom panu Markowi Lipińskiemu i Katarzynie Siudy - reprezentującym Radę Dzielnicy Niedobczyce. Niezawodnym paniom Monice Morawiec i Katarzynie Koczy z Rady Rodziców. Specjalne podziękowania dla sędziów turnieju panów Waldemara Siwiarskiego i Michała Janosza oraz naszej higienistki pani Agnieszki Stronczek. To była udana promocja sportowego stylu życia! Zapraszamy za rok...

Wszystkie zamieszczone w galerii zdjęcia są autorstwa pana Marcina Sierpińskiego! Dziękujemy za wprawne oko i godny tenisisty refleks!