Emocjonujący finał rejonowy Turnieju BRD za nami!

2024-05-10

9 maja 2024 roku nasza szkoła - kolejny raz - zorganizowała Etap Rejonowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

W turniejowe szranki stanęło 8 drużyn podzielonych po 4 w dwóch kategoriach. Gościliśmy ekipy z: Mikołowa (2), Raciborza (2), Rybnika (2), Rydułtów (1) oraz Wodzisławia Śląskiego (1). W wyniku zmagań wyłoniono zwycięskie drużyny.

W grupie I czteroosobowa drużyna z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 3 im. Jana Pawła II w Rybniku przygotowana przez panią Beatę Kras.

W grupie II trzyosobowa drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 12 im. Józefa Janika w Mikołowie przygotowana przez pana Tristana Malczyka. Te zespoły zakwalifikowały się do Etapu Wojewódzkiego, życzymy powodzenia...

Indywidualnie w grupie I bezkonkurencyjny okazał się Wojciech Tudzież, a w grupie II laur zwycięzcy przypadł Bartłomiejowi Greniowi.Gratulujemy!!!

Za sprawny przebieg całej imprezy organizatorzy dziękują: Tadeuszowi Bonkowi Kierownikowi Referatu Oświaty w Centrum Edukacji i Kultury Urzędu Miasta Rybnika, Janowi Goldmanowi Wizytatorowi Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatury w Rybniku, Łukaszowi Karbowińskiemu Dyrektorowi Rybnickich Służb Komunalnych, Klaudii Kowol Koordynatorce Akcji Rowerowy Maj (RSK), Bogusławie Kobeszko starszej aspirant - oficer prasowej Komendy Miejskiej Policji w Rybniku, Danielowi Żurawskiemu aspirantowi Komendy Miejskiej w Rybniku, Rafałowi Milewskiemu z Rybnickiego Sztabu Ratownictwa Medycznego oraz Markowi Wyleżychowi koordynatorowi rowerowego toru przeszkód. Rozjemcami Turnieju były: Janina Rudol sędzia głowna Turnieju BRD (wicedyrektor SP22 w Rybniku) oraz Wioletta Rek sędzia Turnieju BRD (nauczycielka SP22 w Rybniku).

W galerii podane są szczegółowe wyniki Turnieju oraz zbiór zdjęć autorstwa Marcina Sierpińskiego oddających te emocjonujące zmagania.