Z życia szkoły... Słodka IIb nagrodzona!

2018-12-10

Pod koniec listopada zostaliśmy poinformowani, że nasza klasa IIb zdobyła wyróżnienie w konkursie zorganizowanym przez sieć sklepów Biedronka-„Szkolne przygody Gangu Słodziaków”.

Gdy w sklepach pojawiły się pluszowe zwierzątka nazwane Gangiem Słodziaków, wszyscy je pokochaliśmy. Pojawiły się one również w naszej szkole. Każda klasa I-III otrzymała książkę o przygodach Słodziaków, pluszowe zwierzątko, albumy i naklejki. Na lekcjach czytaliśmy kolejne pasjonujące historie z udziałem naszych ulubieńców. Każdy z nas starał się w domu codziennie przynajmniej przez 10 minut samodzielnie czytać, zdobywając w ten sposób kolejne naklejki w albumach czytelników. Postanowiliśmy razem z naszą Panią wziąć udział w ogólnopolskim konkursie „Szkolne przygody Gangu Słodziaków” – zorganizowaliśmy klasową imprezę w ramach Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania, wykonaliśmy komiksy o przygodach Słodziaków, wszystko sfotografowaliśmy, opisaliśmy i wysłaliśmy na konkurs. Pod koniec listopada dowiedzieliśmy się, że nasza praca została doceniona – zdobyliśmy wyróżnienie w konkursie. W nagrodę otrzymaliśmy piękne poduszki.

Poniżej dumni drugoklasiści z nagrodami oraz wychowawczyni p. Katarzyna Biegańska. Gratulujemy!!!