Archiwum: czerwiec 2022

2022-06-03

W dniach od 27 do 29 maja odbyły się Mistrzostwa Polski Mażoretek Juniorek i Seniorek.

Amelia Olender i Milena Gintner z klasy 5a zdobyły worek medali.

2022-06-06

Dzisiaj, my uczniowie klas 1 – 3 oraz przedszkolaki, mogliśmy wysłuchać utworów muzycznych z popularnych bajek Disneya.

2022-06-07

Utalentowana judoczka Jagoda z 5a w ostatni weekend wzięła udział w międzynarodowym turnieju Baltic Cup w odległej Gdyni.

2022-06-09

7 czerwca klasa 5a udała się na wycieczkę do Żor. Pierwszym punktem programu było interaktywne Muzeum w Żorach. Uczniowie mogli wykonywać różne zadania i poszerzyć swoją wiedzę na temat żywiołu jakim jest ogień.

Później klasa przejechała do Parku Rozrywki Twinpigs

2022-06-09

W środę, 1 czerwca, nasi uczniowie obchodzili swoje święto. Z tej to okazji nie przeprowadzono tradycyjnych lekcji, zamiast tego zapewniono dużo zabawy i uśmiechu. Impreza dla klas 4-8 została podzielona na dwie części.

2022-06-20

Ania Jaworska, Julka Cebula i Hania Górka tańczące w Mażoretkach Fenix działających przy Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie na Drugim Ogólnopolskim Turnieju Sportu Mażoretkowego „Scarlet” w Knurowie zdobyły kolejne złote medale.

2022-06-22

W dniu 21 czerwca 2022 roku na scenie Teatru Ziemi Rybnickiej Pan Piotr Kuczera- Prezydent Miasta Rybnika, w towarzystwie Pana Wojciecha Świerkosza- Zastępcy Prezydenta Miasta Rybnika, wręczyli nagrody dla Prymusów rybnickiej edukacji oraz stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce. Naszą szkołę dumnie reprezentowała Patrycja Zając wraz z opiekunem panią Sylwią Adamczyk.

2022-06-30

Szanowni Państwo Rodzice/ Prawni Opiekunowie!

Tradycyjnie Rada Rodziców dokonała wyboru ubezpieczyciela.