2020-05-05

Konkurs biblioteczny z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek

2020-05-07

Samorząd Uczniowski - wraz z panem Arkadiuszem Mitko - włączył się w akcję: Kartka dla Medyka. Poszerzyliśmy zakres tej inicjatywy, pamiętając również o: farmaceutach, kurierach, kasjerach oraz wszystkich innych zawodach, których nie można wykonywać zdalnie, a są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania społeczeństwa.

2020-05-08

Mimo trwania pandemii zakończyła się X edycja Wojewódzkiego Konkursu SUDOKU dla Uczniów Szkół Podstawowych. Miło nam poinformować, że dwóch naszych uczniów, wytrwale od listopada, uczestniczyło w tym konkursie, rozwiązując co miesiąc zestawy zadań (te o najwyższym stopniu trudności naprawdę skomplikowane – więc chylimy czoła przed chłopakami).

2020-05-19

Rada Rodziców ogłasza konkurs na hasło reklamujące naszą szkołę, w którym zostaje użyte nazwisko patrona Słowacki.

2020-05-27

Pierwsze klasy nie próżnują i piękne prace wykonują:)

2020-05-29

Szanowni Państwo,

informuję, że z dniem 01 czerwca zostają wznowione zajęcia dla chętnych dzieci przedszkolnych oraz zajęcia opiekuńcze dla chętnych dzieci z klas I-III.

2020-05-29

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!
W związku ze zbliżającym się egzaminem w klasie 8 przedstawiam harmonogram konsultacji od 25 maja 2020:
- wtorek godz. 13.00-14.00 język polski;
- środa godz. 13.00-14.00 matematyka;
- czwartek godz. 13.00-14.00 język angielski.

Od 01 czerwca ruszają konsultacje dla pozostałych naszych uczniów. Szczegółowy harmonogram w zakładce: Dla uczniów i rodziców.

2020-05-31

Międzynarodowy Dzień Dziecka w naszej szkole zawsze był hucznie obchodzony. Nie brakowało gier i zabaw zespołowych oraz konkursów wiedzy o różnych krajach europejskich. Było gwarno, wesoło i kolorowo... Dziś, w tym wyjątkowym dniu, z powodu epidemii szkoła świeci pustkami. Jest nam z tego powodu niezmiernie przykro, dlatego chcemy choć troszkę wypełnić tę pustkę!